Reklamky SEM jinak bude -BLACK LIST
Hlásni pro mě TU.

Olsenky-2

30. ledna 2008 v 20:05 | jandushka♥
Mary-Kate a Ashley Olsen
Jsou nyní na totální špičce......
Tím jejich kariéra rozhodně nekončí.Výrobky sester Olsenových (panenky,knihy,povlečení,kosmetika,cédéčka,oblečení ad.) lámou rekordy v prodeji.A i přes to všechno,svou slávu,tučná konta v bance,jsou neustále těmi milými holkami.
Nevlastní sourozenci se jmenují Tailor a Jake.
Nejhorší pro sestry byl rok 1996,bylo jim 9 a jejich rodiče se rozváděli. Ale teď holky s úsměvem říkají: ,,Teď jsou naši rodiče šťastní,tím pádem jsme šťasné i my dvě."
Ashley má ráda jógu,Mary-Kate zase ráda jezdí na koni,Přestože jsou si sestry velmi podobné,nejsou to jednovaječná dvojčata:Ashley má kulatější obličej a větší oči.Holky mají rády italskou kuchyni a mražený pudink.
TRAGÉDIE!!!
Tragédie u dvojčat Olsenových:Hned po oslavě narozenin byla vyhublá Mary-kate odvezena na kliniku.Děsivá diagnóza zní:anorexie!
POMOC!!!
Pohled na Mary-Kate Olsen vzbuzuje velké obavy: ruce jako hůlčičky,nohy připomínají párátka, vystupující žebra! V posledních měsících se dívka objevovala na veřejnosti už jen jako chodící kostra. Dodnes opakovaně tvrdila, ze není nemocná ale po jejích 18. narozeninách (13.června) vše prasklo: ,,Mary-Kate trpí už několik měsíců anorexií: uvědomila si, že její život visí na vlásku," zněla šokující zpráva jejího tiskového mluvčího Michaela Pagnotty. Hned druhý den po narozeninách byla Mary-Kate odvezena na specializovanou kliniku pro poruchy příjmu potravy v New Yorku. Přitom právě tento den mohl být pro ni velmi šťastný: Dvojčata si zamluvila pětidenní výlet do Mexika. Takže Ashley musela s tězkým srdcem odletět sama. ,,Už několik měsíců jsem pozorovala, že Mary-Kate stále hubne," přiznala- ačkoliv dosud na veřejnosti svou sestru neustále chránila. ,,Při natáčení filmu ,New York Minute' několikrát zkolabovala... ale co jsem měla dělat?!" Lékaři připisují onemocnění Mary-Kate velkému tlaku veřejnosti: ,,Od svých devíti měsíců musela dvojčata neustále vypadat dokonale! To je obrovský nápor," tvrdí americký odborník na anorexii Dr. Robert Butterworth. A jestě tomu dodává stresující vědomí odpovědnosti, jelikož od svých osmnáctin budou sestry muset převzít své 300milionové impérium ,,Duelstar Entertainment". ,,Vsechno se to seběhlo tak najednou - není snadné to skousnout," přiznala dvojčata před nedávnem v rozhovoru pro BRAVO. Navíc se ctizádostivá Mary-Kate nedokázala vyrovnat s tím, ze je neustále srovnávána se svou sestrou: ,,Aby se od Ashley odlišila, obarvila si vlasy natmavo, a dokonce chtěla natočit akční film bez Ash!" prozradil jeden blízký přítel obou dívek. ,,To, ze přestala jíst, bylo jejím zoufalým voláním o pomoc!" Ashley nyní odjela sama do Austrálie na promoturné jejich nového filmu ,,New York Minute". Ale samozřejmě kazdý den své sestře volá, aby ji ujistila o své podpoře - při nejtězsí zkoušce, které byla dvojčata Olsenova dosud vystavena.
ALE.....
Jsou mladí, neklidní a pořádně zazobaní. Na rozdíl od většiny milionářů, kteří se k obrovskému majetku dopracovali v poměrně zralém věku, pokládají sedmimístné sumy víceméně za samozřejmost. Uměli zkrátka chytit příležitost za pačesy a ta se jim štědře odvděčila.
I proto si jich povšiml časopis Forbes, jenž každoročně sestavuje žebříček lidí podle výše jejich příjmů. V samostatné kategorii filmových a televizních hvězd do 21 let se na první místo probojovala teprve dvacetiletá dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy, jež si v loňském roce připsala na konto 40 milionů dolarů, především z obchodní činnosti.
Druhý Daniel Radcliffe se musel spokojit s "pouhými" 13 miliony za ústřední roli ve filmu Harry Potter a Fénixův řád a vystupování na jevišti londýnského divadla. Kontroverzní jednadvacetiletá Lindsay Lohanová, která sice promarňuje talent na divokých večírcích, se i přes alkoholické a drogové excesy a ostrou kritiku jednoho z režisérů, který ji musel krotit, usadila na třetí příčce se šesti miliony dolarů.
Mr. Blackwell (módní kritik) udělal ženřík 10 nejhorších oblékaných hvězd. Jako 3.byla Mary-Kate. MK není poprvé zvolena jako nejhorší oblečena celebrita. Co oní napsal?: "LEDOVEC! Je to težké vysvětlit Mary-Katein styl... Vypadá jako roztrhané páratko polapaný v hurikánu!"
A zde vidíte celý seznam nejhorších oblékaných hvězd, je to jenom seznam bez jeho komentářů!
1.) Victoria Beckham
2.) Amy Winehouse
3.) Mary Kate Olsen
4.) Fergie
5.) Kelly Clarkson
6.) Eva Green
7.) Avril Lavigne
8.) Jessica Simpson
9.) Lindsay Lohan
10.) Alison Arngrim(zdroj. www.sticl.blog.cz ):) díky
Teď je tu velká debata o smrti Heath Ledgera a i v dnešním BLESKU se o tom psalo, ale nezmínili se o Mary-Kate. The New York Times napsali velmi zajímavé věci o Ledgera, například, že Diana Wolozin(masérka) když našla Ledgera bez vědomí rychle zavolala Mary-Kate Olsen, ještě před tím než zavolala 911 (záchranka)! Byla vystresovaná, když ho viděla bez vědomí, nevěděla vůbec co měla dělat. A napsali, že zemřel odpoledne v 15:36 dne 22.ledna. X17 (zřejmě nějaký časopis) tvrdí, že pravděpodobně MK bodyguard navštívili apartman Heatha... Jak jsem vám psala, že se předávkoval drogama, tak policie v domě nenašla žádné drogy a ani alkohol. Takže toxikologie dělají testy na herce.
Jen by mě zajímalo,jakou roli v tomhle hraje Mary-Kate:((
stejně podle mě je to úplně jinak,než se všude píše:( jenom to bulvár a všechny možný stránky zveličňují(www.sticl.blog.cz )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama