Reklamky SEM jinak bude -BLACK LIST
Hlásni pro mě TU.

Leden 2008

Evička Neubergerová

31. ledna 2008 v 21:36 | jandushka♥
Takže je to tak zvaná Eviczqa* , ale já jí říkám :Evčo,Evyno,Evíku,Evěždo a někdy Evikulíku.....
Takže Evík je prý podvíživený a hodně ukecaný....mno....souhlasila bych .....ASI!!!!!!!!!!!!!!'Kámoška je dobrá chytrá je až dost........Prostě holka úplně v pohodě......
Fota:

Jojo....tejden trošilinku jináč....

31. ledna 2008 v 21:25 | jandushka♥
Jojo....asík někdy v říjnu nebo tak nějak jsme byli v Háji pod Klínovcem a tak jsem vám tu nechala trošku foteček tak se jen jukněte jak jsme super škola.....teda ŽACTVO :-D☺

5.A a .B a další třídy....

31. ledna 2008 v 21:15 | jandushka♥
Se jukněte na fotky z pátý třídy a z vybiky........bylo to superrr

AHOJKy( :) , )

31. ledna 2008 v 18:32 | jandushka♥ |  -->Diar...
Ahojky Zlatíska moje.........
Tak o mém vysvědčení teda takovýmu výpisu sem vám psala a tady to máte vyfocenýý....no však vy si to nějak poberete:
No a jinak mě štve Nikola (kámoška) vzala si křečka a ona má psa....a rybičky ,ty by zas tak nevadili.... , ale prostě nikdy nikdo neví co ten křeček a ten pes......jestli Vikynu zakousne nebo tak.......ale prostě já sem říkala ať to dají Evě.......ta to prostě s křečíkama umí nejlíp....a né holce která prostě....MÁ PSISKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No a jinak asi O.K. a co vy????Ok??Tak schválně napište mi vy vaše známky z vysvědčení....ale vsadím se že budete o hodně.....hodně....lepší.....tak písejte AHOjkY!!!!!

Tak už to tu bylo...

31. ledna 2008 v 15:25 | jandushka♥ |  -->Diar...
Tak Ahoj !!
Tak se docela smutná , protože mi o jednu dvojku ušlo vyzamenání........Ale zase sem byla docela překvapená z Matiky že mi dala 2......ale jo , ale smutná sem fakt hodně........

Olsenky-2

30. ledna 2008 v 20:05 | jandushka♥
Mary-Kate a Ashley Olsen
Jsou nyní na totální špičce......
Tím jejich kariéra rozhodně nekončí.Výrobky sester Olsenových (panenky,knihy,povlečení,kosmetika,cédéčka,oblečení ad.) lámou rekordy v prodeji.A i přes to všechno,svou slávu,tučná konta v bance,jsou neustále těmi milými holkami.
Nevlastní sourozenci se jmenují Tailor a Jake.
Nejhorší pro sestry byl rok 1996,bylo jim 9 a jejich rodiče se rozváděli. Ale teď holky s úsměvem říkají: ,,Teď jsou naši rodiče šťastní,tím pádem jsme šťasné i my dvě."
Ashley má ráda jógu,Mary-Kate zase ráda jezdí na koni,Přestože jsou si sestry velmi podobné,nejsou to jednovaječná dvojčata:Ashley má kulatější obličej a větší oči.Holky mají rády italskou kuchyni a mražený pudink.
TRAGÉDIE!!!
Tragédie u dvojčat Olsenových:Hned po oslavě narozenin byla vyhublá Mary-kate odvezena na kliniku.Děsivá diagnóza zní:anorexie!
POMOC!!!
Pohled na Mary-Kate Olsen vzbuzuje velké obavy: ruce jako hůlčičky,nohy připomínají párátka, vystupující žebra! V posledních měsících se dívka objevovala na veřejnosti už jen jako chodící kostra. Dodnes opakovaně tvrdila, ze není nemocná ale po jejích 18. narozeninách (13.června) vše prasklo: ,,Mary-Kate trpí už několik měsíců anorexií: uvědomila si, že její život visí na vlásku," zněla šokující zpráva jejího tiskového mluvčího Michaela Pagnotty. Hned druhý den po narozeninách byla Mary-Kate odvezena na specializovanou kliniku pro poruchy příjmu potravy v New Yorku. Přitom právě tento den mohl být pro ni velmi šťastný: Dvojčata si zamluvila pětidenní výlet do Mexika. Takže Ashley musela s tězkým srdcem odletět sama. ,,Už několik měsíců jsem pozorovala, že Mary-Kate stále hubne," přiznala- ačkoliv dosud na veřejnosti svou sestru neustále chránila. ,,Při natáčení filmu ,New York Minute' několikrát zkolabovala... ale co jsem měla dělat?!" Lékaři připisují onemocnění Mary-Kate velkému tlaku veřejnosti: ,,Od svých devíti měsíců musela dvojčata neustále vypadat dokonale! To je obrovský nápor," tvrdí americký odborník na anorexii Dr. Robert Butterworth. A jestě tomu dodává stresující vědomí odpovědnosti, jelikož od svých osmnáctin budou sestry muset převzít své 300milionové impérium ,,Duelstar Entertainment". ,,Vsechno se to seběhlo tak najednou - není snadné to skousnout," přiznala dvojčata před nedávnem v rozhovoru pro BRAVO. Navíc se ctizádostivá Mary-Kate nedokázala vyrovnat s tím, ze je neustále srovnávána se svou sestrou: ,,Aby se od Ashley odlišila, obarvila si vlasy natmavo, a dokonce chtěla natočit akční film bez Ash!" prozradil jeden blízký přítel obou dívek. ,,To, ze přestala jíst, bylo jejím zoufalým voláním o pomoc!" Ashley nyní odjela sama do Austrálie na promoturné jejich nového filmu ,,New York Minute". Ale samozřejmě kazdý den své sestře volá, aby ji ujistila o své podpoře - při nejtězsí zkoušce, které byla dvojčata Olsenova dosud vystavena.
ALE.....
Jsou mladí, neklidní a pořádně zazobaní. Na rozdíl od většiny milionářů, kteří se k obrovskému majetku dopracovali v poměrně zralém věku, pokládají sedmimístné sumy víceméně za samozřejmost. Uměli zkrátka chytit příležitost za pačesy a ta se jim štědře odvděčila.
I proto si jich povšiml časopis Forbes, jenž každoročně sestavuje žebříček lidí podle výše jejich příjmů. V samostatné kategorii filmových a televizních hvězd do 21 let se na první místo probojovala teprve dvacetiletá dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy, jež si v loňském roce připsala na konto 40 milionů dolarů, především z obchodní činnosti.
Druhý Daniel Radcliffe se musel spokojit s "pouhými" 13 miliony za ústřední roli ve filmu Harry Potter a Fénixův řád a vystupování na jevišti londýnského divadla. Kontroverzní jednadvacetiletá Lindsay Lohanová, která sice promarňuje talent na divokých večírcích, se i přes alkoholické a drogové excesy a ostrou kritiku jednoho z režisérů, který ji musel krotit, usadila na třetí příčce se šesti miliony dolarů.
Mr. Blackwell (módní kritik) udělal ženřík 10 nejhorších oblékaných hvězd. Jako 3.byla Mary-Kate. MK není poprvé zvolena jako nejhorší oblečena celebrita. Co oní napsal?: "LEDOVEC! Je to težké vysvětlit Mary-Katein styl... Vypadá jako roztrhané páratko polapaný v hurikánu!"
A zde vidíte celý seznam nejhorších oblékaných hvězd, je to jenom seznam bez jeho komentářů!
1.) Victoria Beckham
2.) Amy Winehouse
3.) Mary Kate Olsen
4.) Fergie
5.) Kelly Clarkson
6.) Eva Green
7.) Avril Lavigne
8.) Jessica Simpson
9.) Lindsay Lohan
10.) Alison Arngrim(zdroj. www.sticl.blog.cz ):) díky
Teď je tu velká debata o smrti Heath Ledgera a i v dnešním BLESKU se o tom psalo, ale nezmínili se o Mary-Kate. The New York Times napsali velmi zajímavé věci o Ledgera, například, že Diana Wolozin(masérka) když našla Ledgera bez vědomí rychle zavolala Mary-Kate Olsen, ještě před tím než zavolala 911 (záchranka)! Byla vystresovaná, když ho viděla bez vědomí, nevěděla vůbec co měla dělat. A napsali, že zemřel odpoledne v 15:36 dne 22.ledna. X17 (zřejmě nějaký časopis) tvrdí, že pravděpodobně MK bodyguard navštívili apartman Heatha... Jak jsem vám psala, že se předávkoval drogama, tak policie v domě nenašla žádné drogy a ani alkohol. Takže toxikologie dělají testy na herce.
Jen by mě zajímalo,jakou roli v tomhle hraje Mary-Kate:((
stejně podle mě je to úplně jinak,než se všude píše:( jenom to bulvár a všechny možný stránky zveličňují(www.sticl.blog.cz )

TRÉMA!!!

30. ledna 2008 v 19:44 | jandushka♥ |  -->Diar...
Ahoj Lidičky!
Tak já mám velikou trému...před vysvědčením..........bojim se na Anglinu a na Děják....jinak všechny známky vím.Ve čtvrtletí sem z Angliny měla 1-2 a ted newim páč máme novou učitelku a ta řekla že nám známky udělil bývalý pan učitel a ona stím moc neudělá......tak newim....a děják asík 2 newim newim minulý rok to bylo hrůza a tohle čtvrtletí jsem nedostala žádnou 3 ani 4 ani 5.Snad to bude dobré.Mám většinu 1 stěch snadných předmětů mám ze všech 1 a pár dvojčiček no....Ale já si tu Matiku opravim aspoň na 2.Tak se teď nudim a určitě zas nedospim....už to vidim!!!!!Dějepiš je teď takový lehkotěžký.Starověké Řecko!!!!!HM......skousnout se to dá....ale přežít to bez trémy ,,,,,,,,tak to nejde....tak se mějte suprově vy určitě máte mnohem mnohem lepší známečky než já , ale každý může být rád za to co dostal.
Jana Pilečková☺

Hodiny☺☻

28. ledna 2008 v 20:44 | jandushka♥
Hodinky....aby jste viděli kolik je hodin...i když to je blbost vy to máte na počítači :)

Smajlíci 1

28. ledna 2008 v 15:26 | jandushka♥
Mám pro vás pár smajlíků tak se jukněte:

Plsík!!!!

27. ledna 2008 v 18:49 | jandushka♥
Ahojky všichni!!!!!!!
Tak jak se máte????Co vaše blogy??Víte ráda bych se vám na blogís podívala jen tak jestli by se mi náhodou nelíbil......a kdo chce.....tak mi plsík napište vaše blogy a jméno.....díky mocinky:
Jméno:
Blog:
Díky díky pozdějc se dozvíte proč sem to po vám chtěla............ AHojky ☻☺♥

Sticl♥♥♥

27. ledna 2008 v 17:16 | jandushka♥

Eviczqa♥♥♥

27. ledna 2008 v 17:11 | jandushka♥

Ať užje pátek....

27. ledna 2008 v 15:27 | jandushka♥ |  -->Diar...
Tak co........né že bych se opičila po Evičce ale taky už chci aby byli prázdniny.....už mě ta škola docela nudí já nechápu proč nedali volno od tohohle pondělka až do dalšího pátka...vždyť je tam taková nuda.......na vysvědčení....mno....je tam jedna blbá známka...3.... z Matiky.......hihi....to si snad nějak opravim a jinak asi oukej......a co vy?????Máte samý jednušky nebo koule?? :) to nééé vy asi koule mít nebudete teda aspoň myslim.....nééééé...nebudete.....A co kámoši??Serou vás někteří taky jako mě???Nééé zase určitě ne..nebo jo??
No já celý víkend tady nebyla takže jsem vám nemohla napsat....byla sem u babušky.....no....a prostě se netěšim do školy páč píšeme z Angliny....a mě se teda jako vůbec nechce.......no ale snad to bude dobrýýý........ach jo už nemám co psát tak jenom oběhnu pár bločkůůů aněco sem dám......
Ahojky vaše Jandushka♥♥♥♥

Diplomek za bleskovku!!!

20. ledna 2008 v 11:00 | jandushka♥ |  -->Bleskk...

Avril Lavinge

17. ledna 2008 v 12:29 | jandushka♥
  • Celé jméno: Avril Ramona Lavigne
  • Datum narození: 27.09.1984
  • Místo narození: Napanee, Ontario, Canada
  • Znamení: Váhy
  • Surozenci:Mladší ségru a staršího bráchu
Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Vtipy o blondýnkách

13. ledna 2008 v 16:40 | jandushka♥
1) Víte co udělá blondýnka když se vzbudí? Oblékne se a jde domů.
2)3 blondýnky se vsadí,která z nich si nacpe do zadku největší věc.první si položí na židli pomeranč,sedne si a když se zvedne pomeranč fuč.druha si nažidli položí meloun a sedne si.vstane a meloun fuč.třetí si nažidli položí hrášek a sedne si.vstane a židle fuč!!!¨
3)Sedi Ceska a Belgicka blondynka v Belgickem baru.Ta ceska pije vodku a v ruce ma dva dvacetniky a boucha o stul nejakou pisnicku s nema.Belgicanka se obrati a pta se :CO to mas???A na co??Leze mne to na nervy!!Ceska odpovi ze s tim se da delat vse,hrat muzika,koupit si neco a taky telefonovat.V tom okamziku se Ceska sebere na toaletu,necha lezet mince na stole.Belgicanka to uvidi,vyuzije sitace vezme dvacetaky,jeden prilozi k uchu,druhy k puse a krici:HALO,HALO muzete mne spojit s mym pritelem....
4)Blondýnka se vrátí nečekaně domů a najde svého muže s jinou v posteli. Okamžitě se vrhne do zásuvky pro pistoli a namíří si ji na hlavu. Muž vylítne z postele a křičí: Prosím nedělej to !!! ....... Ty mlč taky na tebe přijde řada !!
5)Víte, že ministerstvo dopravy vydalo specielně pro blondýny novou dopravní značku? Její název je: KONEC KRUHOVÉHO OBJEZDU!
6)Jde bruneta,zrzka a blondýnka na soutěž v plavání.Disciplína je 100 metrů prsa.Rozhodčí to odstartoval.Bruneta a zrzka už dávmo v cíly a za 3 hodiny doplave blondýnka a stěžuje si:pane rozhodčí oni podváděli oni používaly ruce.¨
7)Víte co se stane, když se dvě úplně stejné blondýny rozeběhnou k sobě? . . . . . Rozbije se zrcadlo.
8)Potká brunetka blondýnku. Brunetka říká představ si dneska když vypli tu eletriku tak sem byla 1 hodinu ve výtahu. Blondýnka na to: To ještě nemáš na mě, já musela 1 hodinu stát na eskalátoru.(jezdící schody)
9)Blondýnka se zrzkou seděly v baru a koukaly na zprávy o šesté. Ukazovali reportáž o sebevrahovi, který stál na mostě a vyhrožoval, že skočí dolů. Blondýnka povídá: "Hele, vsaď se, že neskočí." "Dobře, o kilo. Já si myslím, že skočí." No, a chlápek skočil. Tak blondýnka vysolila kilo a zrzka říká: "Ne, to nejde, já si to nevezmu. Jsi přece moje kámoška." "Ber, sázka je sázka." "Hele, musím se ti přiznat, že jsem tohle už viděla ve zprávách v pět, takže si nemůžu vzít výhru." "Já to taky viděla už v pět, ale nikdy bych si nemyslela, že skočí znovu."
10)Proč blondýnky nejedí okurky? ... Protože nemůžou nacpat hlavu do sklenice
11)Výtahem jede blondýnka a bruneta. Najednou se výtah mezi patry zastaví a tak blondýnka začne křičet: "Pomóóóóc". Bruneta povídá: "Aby nás někdo slyšel, tak musíme křičet spolu..". A tak blondýnka začne křičet: "Spoluuuuuu"
12)Blondýnka přijede na křižovatku a kouká na semafor: "Jé, červená, no to je ale hezká barva." "Jé, oranžová, no to je nádhera." "Je, a zelená..." "Hm, už zase červená, tu už jsem viděla, jedu dál..."
13)Plazí se blondýnka po poušti a vidí před sebou dvě cedule na první je napsáno: oděvi 20 km a na druhé je napsáno: studna 20 metrů. Co si blondý na vybere???? První ceduli.
14)Víte proč blondýny nosí kalhotky? ... Aby jim nebyla zima na kotníky.
15)Blondýna v soutěži Chcete být milionářem volá přítele na telefonu: "Mami, mám si vzít 50:50 nebo pomoc publika?"
16)Nazdar miláčku, mám hroznej problem... Víš zlato, já teď mám obchodní schůzku, zavolej mi později... Ne ne ne - to nepočká, já jsem z toho hrozně nešťastná... Já fakt nemůžu, zavolej později... To mi nemůžeš udělat, já si fakt nevím rady.... Byznysmen se tedy omluví, jde vedle a říká: Tak jo, ale rychle. Co máš za problem? No víš - já jsem si koupila puzzle a teď ho nemůžu složit... Hmm... Tak jinak - mělo to nějakou krabici, ne? No... A co je na tý krabici za obrázek...? No - je tam takovej medvídek, a miška se lžičkou, a nějaký jablíčka... Tak to není puzzle, to jsou cornflakes....!
17)Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá."
18)Proč blondýnka chodí ve sprše dokolečka? . . . . Protože se umývá šampónem Wash & Go.
19)Kdo ustoupí dřív. Blbá zeď nebo blondýnka? Blbá zeď - moudřejší ustoupí ...
20)Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... "

Mimčo!!☺☺

13. ledna 2008 v 15:50 | jandushka♥
Jukněte se...je to takový mimčo...:D no dál to uvidíte =)
Mám to od:EviczQa* jednou mi to poslala na icq....

Kočičkyy♥♥☺☻

13. ledna 2008 v 15:45 | jandushka♥
Jsou taky pěknýý......
KONEC

Pejskovéééé♥♥☺☻

13. ledna 2008 v 15:37 | jandushka♥
Sou celkem rozkošnííí☺☺☺
KONEC!!!!!!Byli hezký????

Sorrík!!

13. ledna 2008 v 13:43 | jandushka♥ |  -->Diar...
Sorry!!
Lidišky jdu ven s Ewíkem..... mějte se fajne.....příjdu kolem čtvrtééé.......paac☺